RAPSODY TRAVEL TÜRKİYE

RAPSODY TRAVEL TÜRKİYE

13 yıldır Balkanlar’da 200.000’den fazla genci Avrupa ile buluşturan Rapsody Travel, profesyonel ajans çalışanları, koordinatörleri, rehberleri ile 2011 yılından beri İstanbul’da Rapsody Travel Türkiye olarak hizmet veriyor.

Bugüne dek Sırbistan, Hırvatistan, Bosna Hersek, İspanya, İtalya, Almanya, Slovenya, Karadağ, Yunanistan, Bulgaristan, Makedonya gibi ülkelerden her yaştan insanı Avrupa’nın gözde ülkelerinde buluşturan Rapsody Travel, Avrupa’daki gücünü Türkiye’ye taşıyarak yenilikçi ve yaratıcı vizyonu ile sektördeki yerini güçlendiriyor.

Türkiye’de ilk kez otobüs ile Avrupa’nın birçok ülkesine seyahat etme projesini hayata geçiren Rapsody Travel, Türk ve yabancı rehberler eşliğinde farklı kültürleri yerinde keşfetmenin ayrıcalığını sağlıyor.

Katılımcılarının her türlü soru ve sorununda yanında olan, müşteri memnuniyeti odaklı çalışan, genç ve dinamik kadrosu ile Rapsody Travelsizlere bir seyahatten çok daha fazlasını sunuyor. Her yıl birbirinden eşsiz ve eğlence dolu seyahat deneyimlerinin altına imza atan Rapsody markası, katılımcıları ile büyüyen kocaman bir aile!

Rapsody Travel Avrupa’yı gezmenin bedelinin yüksek olduğunun öngörülmesi ve maksimum ülke sayısıyla Avrupa’yı gezmenin hayal gibi gözükmesine bir nokta koyuyor. Kurulduğu günden beri en iyi fiyata, en fazla ülke politikasını izleyerek her yaştan insana, kısa ve uzun tur alternatifleri ile tek seferde birçok kültürü tanıma fırsatı sunan Rapsody Travel Türkiye sektörde yeniliğin öncüsü olarak yoluna devam ediyor.