YILBAŞI BELGRAD

Konaklama

Crowne Plaza

Crowne Plaza:  Crowne Plaza Belgrade, Yeni Belgrad'ın merkezi iş bölgesinde ideal bir konumda yer almaktadır. Şehir merkezine arabayla 5 dakikada ulaşılabilir. Sadece birkaç adım uzaklıkta 2 alışveriş merkezi bulunmaktadır. Otelde bir spa merkezi ve fitness alanının yanı sıra bir kapalı havuz vardır. Konuklar otel bünyesindeki 2 restoranda yerel yemeklerin tadını çıkarabilir.

Yeni döşenmiş klimalı odalarda çalışma masası ve sandalye, minibar ve düz ekran TV mevcuttur. Özel banyoda duş ve ücretsiz banyo malzemeleri bulunmaktadır. Otelin genelinde ücretsiz Wi-Fi erişimi sağlanmaktadır.

Belgrad'ın en büyük kongre merkezi Sava Centre'a doğrudan bağlantısı olması dolayısıyla, Crowne Plaza Belgrade kongre konukları için ideal bir mekandır. Otel ülkenin en büyük toplantı ve ziyafet salonuna sahiptir. En büyük etkinlik ve spor salonu Belgrade Arena'ya kısa bir yürüyüşle ulaşılabilir.

HOTEL SRBİJA

HOTEL SRBİJA: Belgrad'ın sessiz ve hoş bir bölgesinde, ağaçlarla kaplı pitoresk bir parkın yanındaki 18 katlı bir kulede yer alan Hotel Srbija, en üst kattaki restoranından şehrin panoramik manzarasını sunmaktadır.

Belgrad'a geliş amacınız ister iş ister seyahat için olsun iyi donanımlı odalarda gereken tüm olanaklar ve ücretsiz internet erişimi hizmetinizdedir.

HOTEL TULIP INN

Hotel TULIP INN:  Dünya standartlarına göre dekore edilmiş modern bir tasarıma sahiptir. İş merkezlerinin kavşağında, Nikola Tesla Uluslararası Havalimanı'na sadece 15 kilometre, şehir merkezine 6 kilometre, otobüs ve tren istasyonlarına 5 kilometre ve Belgrad Fuarı'na yaklaşık 7 kilometre uzaklıkta bulunuyor.

Zemun Millenium Binası, Gardoš Kalesi, Madlenianum Opera Tiyatrosu ve Tuna Rıhtımı otelin hemen yakınında yer almaktadır. Belgrad Kalesi, Kalemegdan Parkı, Ulusal Müze ve Tiyatro ve Knez Mihajlova Caddesi yaya bölgesi, Belgrad'ın otel civarında görülmesi gereken yerlerinden sadece birkaçı. Bunun etrafında. Belgrad sallarında gece hayatının büyüsünü hissetmek isteyenler için otelimiz gece kalmak için ideal bir yerdir, çünkü sadece birkaç dakika uzaklıktadır.
ŞİMDİ REZERVE EDİN